שחזור קבצים שנמחקו

 

אם בטעות מחקתם קבצים שחשובים ונחוצים לכם, יש אפשרות לעשות שחזור וכך להשיב את הקבצים. איך עושים זאת ומה הם סיכויי ההצלחה?

 

אחרי עבודה קשה על עבודה או פרויקט כלשהו, או אחרי שהעברתם מהמצלמה הדיגיטלית או מהסמארטפון את כל התמונות שחשובות לכם, לפתע התרחשה תקלה והקבצים הלכו לאיבוד או נהרסו. אולי בכלל מחקתם אותם בעצמכם ממש בלי מתכוון. מה אפשר לעשות במקרה כזה? האם כל הקבצים אבדו לתמיד או שאולי יש אפשרות להשיב אותם?

 

שיחזור

 

שחזור קבצים – הפתרון להכל!

 

אם קרה גם לכם שאיבדתם קבצים שחשובים לכם, או שבטעות מחקתם אותם, ונראה שאין לכם דרך להשיב אותם חזרה אליכם, אל תאבדו תקווה! כיום ישנן מעבדות שמתמחות בשחזור של קבצים.

שחזור קבצים יכול להיעשות בכמה מקרים, כולל תקלה בדיסק הקשיח ולמעשה כמעט בכל סוגי המדיה השונים, קבצים מחוקים ואפילו במקרים של נזק פיזי למדיה, למשל כתוצאה משריפה.

 

כאשר הולכים למעבדה שבה עובדים טכנאים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים ועשיר בביצוע עבודות שחזור קבצים, סיכויי ההצלחה בתהליך זה הם גבוהים יותר. אך גם לכם יש השפעה על סיכויי ההצלחה- ככל שתקדימו להביא את המדיה שלכם למעבדה, כך יש סיכוי טוב יותר שהשחזור יתבצע בהצלחה. עוד חשוב לציין שרצוי לכבות את המחשב ברגע שמאבדים את הקבצים ולרשום את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליך השחזור, למשל מה עשיתם לפני שאיבדתם את הקבצים, וכמובן אם אפשר גם את שמות הקבצים שאתם צריכים לשחזר.

ככל שהפרטים שאתם מוסרים לטכנאים הם רבים ומדויקים יותר, כך גדלים סיכויי ההצלחה לשחזור הקבצים.

 

שיחזור קבצים